Loading...
Maandag - Vrijdag 8:30 - 17:00 uur

Menu

Contact

Gewijzigde bereikbaarheid i.v.m. richtlijnen COVID-19

De gezondheid van onze klanten, leveranciers en ons team, maar ook familie, vrienden en de rest van Nederland staat momenteel centraal. Binnen profine Nederland houden we ons uiteraard aan de richtlijnen van het RIVM en werken daarom grotendeels vanuit huis. Onze bereikbaarheid is
daarmee iets veranderd. Voor algemene vragen over bijvoorbeeld K-VISION Kozijnen, verkooppunten en kleurmogelijkheden verzoeken wij u contact op te nemen via onderstaande emailadressen.

Productinhoudelijke vragen
Neem voor vragen over onder andere calculaties, U-waardes,
kleurmogelijkheden en overige technische productinformatie contact op met Remco van Overdijk: remco.vanoverdijk@profine-group.com

Algemene vragen
info-nl@profine-group.com

Veelgestelde vragen
Een aantal veelgestelde vragen hebben we voor u op een rijtje gezet. Bekijk deze hier.

Wij doen ons uiterste best om zo snel mogelijk te reageren en onze service en leveringen optimaal te houden. Bedankt voor uw begrip.

 

Telefoon: +31 418 651717
Email:  info-nl@profine-group.com
   
Bezoekadres:     Regterweistraat 13
  4181 CE WAARDENBURG
   
Postadres: Postbus 2
  4180 BA WAARDENBURG

Team profine Nederland

Monisa Javari

Monisa Javari

Project Manager

Bel 0418 655967 / 06 12966069

monisa.javari@profine-group.com

 

Jelmer Bijlsma

Jelmer Bijlsma

Adjunct-Directeur

Bel 0418 651717 / 06 10 48 36 25

LinkedIn

jelmer.bijlsma@profine-group.com

 

 

Melissa Manrho

Melissa Manrho

Communicatie Manager

Bel 06 41429674

LinkedIn

melissa.manrho@profine-group.com

Remco van Overdijk

Remco van Overdijk

Technical Support & Sales

Bel 0418 655961 / 06 29 04 22 55

LinkedIn

remco.vanoverdijk@profine-group.com

Henriëtte Bats

Henriëtte Bats

Sales 

Bel 0418 655966

henriette.bats@profine-group.com

 

Henk Sprick

Henk Sprick

Technisch Manager

Bel  06 53213340

henk.sprick@profine-group.com

LinkedIn

Gera Gelsing

Gera Gelsing

Office Manager

Bel 0418 655965

LinkedIn

gera.gelsing@profine-group.com

 

 

 

Bart de Weger

Bart de Weger

Managing Director

LinkedIn

 

Mirjam Gelsing

Mirjam Gelsing

Sales

Bel 0418 655960

mirjam.gelsing@profine-group.com

 

Anja van Tienhoven

Anja van Tienhoven

Controller

Bel: 0418 655964

LinkedIn

anja.vantienhoven@profine-group.com

 

 

Claudia van den Heuvel

Claudia van den Heuvel

Financieel Medewerker

Bel 0418 655963

claudia.vandenheuvel@profine-group.com

Monique Delfgou

Monique Delfgou

Sales

Bel 0418 655962

monique.delfgou@profine-group.com

Vragen of een afspraak maken?
Ons team helpt u graag.